Zpět

Závody pro snowboardisty - junioryKluci a holky do 19ti let, co jezdíte rádi na snowboardu, nechcete si změřit síly s ostatními a zůčastnit se závodů pro juniory? Doklubu.cz vám bude rozhodně držet palce!

TEENAGE RAMPAGE 2012

V sobotu 25. 2. 2012 propukne v Tošovickém snowparku druhý ročník ojedinělých snowboardových závodů pro juniory OCEAN & EARTH TEENAGE RAMPAGE JUNIOR SNOWBOARD CUP 2012!

Tyto unikátní závody jsou určeny pro všechny mladé jezdce do 19ti let a jsou pod záštitou asociace českého snowboardingu.
Během celého dne se pojedou závody systémem Jamu tak, aby si všichni jezdci co nejlépe zajezdili a měli příležitost získat tolik potřebné zkušenosti a užili si perfektní den na horách!

Závodit se bude jak na skocích, tak i jibech a také na skoku do nafukovacího BIG AIR BAGU. Za zmínku jistě stojí 40 000 Kč PRIZE MONEY a hodnotné ceny od partnerů akce, které budeme opět rozdávat mezi jezdce systémem „CASH FOR TRICKS“ ! To znamená, že se tyto prize money rozdělí mezi všechny zúčastněné jezdce a ne jen pro vítěze!

Video z loňského ročníku zde

Startovné do závodu je 200 Kč a zahrnuje celodenní pernamentku na vlek a také občerstvení v podobě energy drinků od MONSTER ENERGY a také speciality z místní restaurace HEIkalky. Během celého dne bude ve snowparku panovat přátelská atmosféra a pro jezdce bude zajištěno zázemí ve stanu pod snowparkem. Po ukončení závodů bude přímo pod snow parkem probíhat afterparty.

Registrace do závodu bude probíhat od 9:00 ve stanu pod snowparkem a samotný závod vypukne v 10:00 !

Do závodů je možné se přihlásit také ONLINE na www.oceanearth.cz/rampage !

Kategorie:
a) kluci do 19ti let
b) kluci do 15ti let
c) holky do 19ti let
d) holky do 15ti let
e) holky+kluci do 11ti let

Celá akce bude velice dobře mediálně dokumentována a vytvořené fotky a videa budou následně zviditelněny díky naším mediálním partnerům.  

Pro jezdce a doprovod je možnost ubytování buďto v nově vybudovaném hotelu HEIPARK za speciální cenu 500Kč/os./noc, nebo zdarma ve VLASTNÍM spacáku v Obecním domě v Tošovicích (cca 800m od Heiparku). 

AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE NA WEBU ZÁVODU - www.oceanearth.cz/rampage
Neváhejte a přijeďte ukázat co ve Vás je a užít si super den na horách!

Mediální partneři: Freeride.cz, Boardmag.cz, Freemagazine.cz, Boardlife.sk, Highfive.sk, Studentskaleta.cz, Studentpoint.cz, Tiscali.cz, AČS (snowboarding.cz)

Partneři akce: Sportbar-herna.cz, Surfstore.cz, Ocean&Earth, Body Glove, Meatfly, Nugget, Konkys, salón Joshua, Playgrountravel.cz a v neposlední řadě MONSTER ENERGY

Poslední komentáře