Zpět

Oficiální Wonderland a OMG afterparty tento víkend ve Studiu 54!Nadcházející víkend se v pražském Studiu 54 ponese v duchu hned dvou oficiálních afterparties. V sobotu se mohou všichni návštěvníci těšit na oficiální afterparty po halovce Wonderland, která proběhne v pátek v klubu Sasazu a nedělní ráno, dopoledne a část odpoledne můžete protančit na oficiální afterparty po OMG eventu, který se uskuteční tuto sobotu v pražské Mecce.

Jak jsme již zmínili, tento víkend bude v pražském Studiu 54 patřit hned dvěma oficiálním afterparties, které proběhnou v pražském klubu Sasazu a Mecce.Na sobotu je připravena oficiální after po eventu Wonderland, na které ve společném čtyřhodinovém back2back setu vystoupí Enrico a severočeský Béda, dále pak Pietros, Veekay a Billy Bright.

Na neděli je připravena afterparty po populární pražské klubovce OMG. Hlavními hosty říjnového vydání jsou mimo jiné i rezidenti Studia 54 - Tommy Rogers a Ronny. Na afterparty se pak můžete těšit na Finidiho, Ronnyho, Raffaela de la Rue, Smokea a P-jaye.

Obě afterparties startují již ve 4 hodiny.

Kompletní informace naleznete na www.studio54.cz

Poslední komentáře